150 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

KVKK & Gizlilik ve Güvenlik

BÖLÜM 1 - BİLGİLERİNİZLE NE YAPARIZ?

Satın alma ve satış sürecinin bir parçası olarak mağazamızdan bir şeyler satın aldığınızda, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi (adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz vs) toplarız. Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olan bilgileri bize sunmak için bilgisayarınızın İnternet protokol (IP) adresini de otomatik olarak alıyoruz. E-posta pazarlaması (varsa): Size ait izninizle mağazamız, yeni ürünlerimiz ve diğer güncellemeler hakkında e-posta gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 – ONAY VERME

Onayınızı Nasıl Alırız?

Bir işlemi tamamlamak için bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, kredi kartınızı doğrulamak, bir sipariş vermek, bir teslimat düzenlemek veya bir satın alma iadesi yapmakla yükümlü oluruz; yalnızca bu belirli nedenlerden ötürü bilgilerinizi toplamamıza ve kullanmamıza izin verdiğinizi ima ederiz.şahsi bilgilerinizi pazarlama gibi ikincil bir nedenle sorarsak, doğrudan sizden rızanızı isteyeceğiz ya da hayır demek için bir fırsat sunacağız.

BÖLÜM 3 – İFŞA ETME

Yasal olarak bunu yapmamız gerekiyorsa veya Hizmet şartlarımızı ihlal ederseniz, kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 – ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızca kullanılan üçüncü şahıs sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize verdikleri hizmetleri gerçekleştirmelerine izin vermek için gereken ölçüde toplar, kullanır ve ifşa eder.Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlem işlemcileri gibi bazı üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının, satın alma ile ilgili işlemleriniz için onlara sağlamamız gereken bilgilerle ilgili kendi gizlilik politikaları vardır.Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından işlenme biçimini anlayabilmeniz için kendi gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.Özellikle, bazı sağlayıcıların sizin veya bizden farklı bir yargı alanında bulunabileceğini veya bulunduğunu unutmayın. Dolayısıyla, bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, bilgileriniz söz konusu hizmet sağlayıcının veya tesislerinin bulunduğu yargı bölgelerinin yasalarına tabi olabilir. Bir örnek olarak, Kanada'da bulunuyorsanız ve işleminiz Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan bir ödeme ağ geçidi tarafından işlenirse, o işlemi tamamlamak için kullanılan kişisel bilgileriniz, Yurtseverlik Yasası da dahil olmak üzere Birleşik Devletler mevzuatına göre açıklanabilir.Mağazamızın web sitesini terk ettiğinizde veya bir üçüncü taraf web sitesine veya uygulamaya yönlendirildiğinizde, artık bu Gizlilik Politikası'na veya web sitemizin Hizmet şartları'na tabi değilsiniz.

Linkler

Mağazamızdaki bağlantıları tıkladığınızda sizi sitemizden uzaklaştırabilirler. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz ve gizlilik bildirimlerini okumanızı öneriyoruz.

BÖLÜM 5 – GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için uygun önlemleri alıyor ve sektörün en iyi uygulamalarını izleyerek yanlışlıkla kayıp, yanlış kullanım, erişim, açıklama, değiştirme veya imha edilmemesini sağlıyoruz. Bize kredi kartı bilgilerinizi verdiyseniz, bilgiler güvenli soket katmanı teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve AES-256 şifreleme ile birlikte saklanır. İnternet veya elektronik depolama üzerinden hiçbir iletim yöntemi% 100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gereksinimlerini takip eder ve genel olarak kabul edilen ilave genel endüstri standartlarını uygularız.

BÖLÜM 6 – GİZLİLİK POLİTİKASINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi koşullar altında bunları kullandığımız ve / veya ifşa ettiğimizi size bildireceğiz.Mağazamız başka bir şirketle birleştiğinde bilgileriniz yeni sahiplere devredilebilir, böylece size ürün satmaya devam edebiliriz.

BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Özel indirimler, etkinlikler, işbirlikleri ve yeni gelenler dahil olmak üzere güncel Centone haberleri için bize katılın.

Güvenli Ödeme

Copyright © 2020 Centone.com.tr. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs