Loading Logo

Teslimat, Değişim ve İade Koşulları

TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde Aras Kargoya teslim edilir. Siparişiniz Aras Kargoya teslim edildiğinde, sistemde kayıtlı olan mail adresinize bilgi maili gönderilecektir. Tüm Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır. Yurt dışına gönderim yapılmamaktadır.

DEĞİŞİM ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünlerin beden yada renk değişim işlemini fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde Aras Kargo ile yapabilirsiniz. Değişim yapacağınız ürünlerin orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle değişim yapılmamaktadır. Değişim talebi istediğiniz ürün ile alakalı internet sitemizde ki siparişiniz içerisinden İptal/İade talebinizi ve notunuzu bize ileterek ürün gönderimi sağlayabilirsiniz.

Not: Sipariş detaylarınıza mail adresinize gelen sipariş bilgilendirme linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek etmek istediğiniz ürün ile alakalı internet sitemizde ki siparişiniz içerisinden İptal/İade talebinizi ve notunuzu bize ileterek ürün gönderimi sağlayabilirsiniz. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler İç Giyim, Aksesuar ve Smokin grubu ürünlerdir. Kampanyadan alınmış ürünlerden biri iade edilmek istenir ise kampanyaya girmiş ürünlerin tümü iade edilmelidir. Örnek: 3 gömlek 99 TL uygulanan kampanyada 1 gömlek iade edilmek isteniyor ise 3 gömleğinde iade edilmesi gerekmektedir.

Not: Sipariş detaylarınıza mail adresinize gelen sipariş bilgilendirme linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri sadece Aras Kargo ile yapılmaktadır.

İADE ADRESİMİZ:

ALICI ADI : SITIL ÇIZGI INSAAT TURIZM VE TEKS. A.Ş.

ADRES : YENIBOSNA COBANCESME MAH. KIMIZ SOK. NO : 4 BAHÇELIEVLER/ ISTANBUL

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.