750 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

Kullanım Koşulları

    www.centone.com.tr sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

    www.centone.com.tr sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi sorumlu değildir. Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi işbu site ve www.centone.com.tr uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

    Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Bu internet sitesi Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi;in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

    Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi markası ve diğer markalar, www.centone.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi;in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

    Sitil Çizgi İnşaat ve Turizm ve Tekstil Anonim Şirketi, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Özel indirimler, etkinlikler, işbirlikleri ve yeni gelenler dahil olmak üzere güncel Centone haberleri için bize katılın.

Güvenli Ödeme

Copyright © 2020 Centone.com.tr. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs