750 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

Hakkımızda

Sitil Çizgi şirketler Gurubu %100 Türk sermayesi ile kendi markasını yaratan ve erkek giyim sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen, Türkiye'nin önde gelen Erkek giyim firmasıdır.

Centone markası, Sitil Çizgi şirketler Gurubunun tekstil sektöründe Çeyrek asırlık deneyiminden, iç ve dış pazarlardaki rekabet gücünden, kaliteye duyduğu saygı, işçiliğe gösterdiği özen ve detaylara verdiği önemle, güçlü bir marka olarak şekillenmiştir.

Erkek giyim sektöründe kaliteli kumaşları, kaliteli işçilikle buluşturup, klasik giyimin modern stilini ortaya koyan Centone markası, geniş ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışı mağazalarında tüketici ile buluşmaktadır.

Kalitenin en rafine çizgisini taşıyan Centone ürünlerinde, kumaştan telaya, düğmeden dikiş ipliğine kadar kullanılan her malzeme özenle seçilip, kalite standartları onaylanmış tesislerinde dikilerek değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne kalite felsefesinden vazgeçmeyen Sitil Çizgi şirketler Gurubu, bugün dünyanın önde gelen markalarına yaptığı ihracat ile kendini uluslararası alanda kanıtlamış ve ülke ekonomisi içinde önemli bir kuruluş haline gelmiştir

BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Özel indirimler, etkinlikler, işbirlikleri ve yeni gelenler dahil olmak üzere güncel Centone haberleri için bize katılın.

Güvenli Ödeme

Copyright © 2020 Centone.com.tr. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs